Telefon: 506 117 333

  tel./fax: 058-530 30 46/47

  email: biuro@migaz.pl

  NAWIGUJ

 

 logo migaz kolor

 

 

Rewizje zbiorników LPG, budowa stacji LPG, budowa stacji autogazu

 

    Przedsiębiorstwo Techniczno – Usługowe Migaz jest organizacją istniejącą na rynku od 2001 roku. Od początku istnienia przedsiębiorstwo specjalizuje się
w świadczeniu usług z zakresu sieci i instalacji zasilanych gazem płynnym. Od 2003 r. organizacja posiada uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego do wykonywania ciśnieniowych instalacji i rurociągów LPG. Przez kolejne lata przedsiębiorstwo zdobywało wartościowe doświadczenia w realizacji kolejnych przedsięwzięć.


Niezbędnymi inwestycjami związanymi z dalszym rozwojem firmy były te związane z unowocześnieniem swojego zaplecza technicznego. Zakup nowych specjalistycznych urządzeń i budowa nowych stanowisk pracy, także mobilnych, pozwoliły na wykonywanie skomplikowanych napraw i przeglądów instalacji gazowych. Spełniając oczekiwania swoich klientów w zakresie trwałości wyrobów i ich zabezpieczenia antykorozyjnego, firma podjęła się obróbki aluminium oraz jego stopów, zakupując niezbędny do tego typu działań sprzęt. Zakupiony sprzęt z powodzeniem zastosowano do wykonywania różnych konstrukcji stalowych. Konieczne okazały się być inwestycje na pozyskanie nowoczesnych technik spawalniczych. W 2008 r. przedsiębiorstwo rozpoczęło współpracę z dużym dostawcą gazu działającym na terenie Polski północnej i tym samym zaczęło działalność na rynku skroplonych gazów technicznych. W tym samym roku przedsiębiorstwo uruchomiło własną stację paliw, zmodernizowaną przy pomocy własnych pracowników, co skutkowało zdobyciem nowych doświadczeń w zakresie instalacji i serwisu innych urządzeń i mediów związanych z magazynowaniem paliw oraz ich tankowaniem.  Przedsiębiorstwo posiada certyfikaty, takie jak: certyfikaty Urzędu Dozoru Technicznego, zatwierdzone technologie spawalnicze oraz liczne referencje od koncernów paliwowych.

Obecnie przedsiębiorstwo dysponuje stacjonarnymi oraz mobilnymi stanowiskami pracy. Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, a branża w jakiej funkcjonuje wymaga ciągłego podnoszenia ich kwalifikacji. W celu zapewnienia fachowej i kompetentnej obsługi swoim klientom kadra pracownicza systematycznie uzupełnia wiedzę w dziedzinie technologii W dziale serwisu i montażu pracuje obecnie 11 osób, natomiast w dziale administracji 5 osób.


     Przez 15 lat swojej działalności organizacja zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku, zdobywając doświadczenie i stając się solidnym partnerem w realizacji wymagających przedsięwzięć. Przedsiębiorstwo zbudowało już około tysiąca modułów LPG oraz wiele innych instalacji technologicznych, które w większości zostały objęte serwisem gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Przez lata działalności pracownicy zdobyli niezbędną wiedzę i umiejętności koniecznych, by sprostać wymaganiom zarówno klientów, jak i stawianym instalacjom przez Urzędy Dozoru Technicznego.Obecnie głównym celem działania przedsiębiorstwa jest utrzymanie wysokiej pozycji na krajowym rynku montażu i serwisu instalacji gazu płynnego oraz montażu, obsługi serwisowej instalacji skroplonych gazów, takich jak: tlen, argon, azot, acetylen, oraz rewizji zbiorników. Przedsiębiorstwo dużo uwagi poświęca na poprawianie jakości dotychczas oferowanych usług serwisowych oraz poszerzanie palety oferowanych usług zgodnie z rozwojem nowych technologicznych rozwiązań na rynku. Przez cały okres działalności firma wyrobiła sobie dobrą markę wśród odbiorców swoich usług i produktów, a wiedza zdobyta przez przedsiębiorstwo została wykorzystana przez Państwową Straż Pożarną w sytuacjach awaryjnych i podczas wypadków drogowych autocystern LPG.

 

 

Certyfikat WE